Herendi Eton mintás kaspó kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:12 cm, d:18 cm
Auction name: 36. Major auction
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 11093
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 11093
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00