Antal Irén (1903-1999): Séta, akvarell, papír, jelzett, 30×50 cm
Auction name: 360. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2019-12-19
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2019-12-19