Aba jelzéssel: Trattori porto. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×40 cm
Auction name: 363. Online auction
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-02-06
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-02-06