AB jelzéssel: Margitszigeti kút, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm
Auction name: 364. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-02-20
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-02-20