Mike 70 jelzéssel: Hétköznapi mesék. Linó, papír. Jelzett. 52x30 cm Üvegezett keretben
Auction name: 364. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10126
Date: 2020-02-20
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10126
Date: 2020-02-20