Ács jelzéssel: Erdei út. Olaj, karton, sérült keretben, 50×34 cm
Auction name: 365. Online auction
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-03-05
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-03-05