Rozs János (1901-1987): Tere-fere. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
Auction name: 367. Online auction
Starting price: 40 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2020-04-02
Starting price: 40 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2020-04-02