Abonyi Ernő (1884-1941): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 66×55 cm
Auction name: 368. Online auction
Starting price: 90 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-04-16
Starting price: 90 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-04-16