Ábrahám Rafael (1929-2014): Délolasz táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×29,5 cm
Auction name: 369. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-05-07
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-05-07