Aczél Henrik Emil (1876-1946): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált, 44×31 cm
Auction name: 370. Online auction
Starting price: 28 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-05-21
Starting price: 28 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-05-21