Aba-Novák jelzéssel: Kikötő. Olaj, fa, sérült. Fa keretben. 38x37 cm
Auction name: 372. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-06-18
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-06-18