Össz. 2 db ex libris: Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris in memoriam Béres Ferenc. Linó, papír, jelzett, 8x4,5 cm + Menyhárt József (1901-1976): Dr. Lustig István könyve. Klisényomat, papír, papírra kasírozva, jelzett a dúcon,
Auction name: 373. Online auction
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10526
Date: 2020-07-02
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10526
Date: 2020-07-02