Zsolnay eozin mázas váza, rajta női alakok, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
Auction name: 373. Online auction
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 11116
Date: 2020-07-02
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 11116
Date: 2020-07-02