Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Tarjáni Simkovics Jenő portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, restaurált, üvegezett keretben, 24,5x17,5 cm
Auction name: 374. Online auction
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-07-16
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-07-16