Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm
Auction name: 375. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2020-08-06
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2020-08-06