Aba-Novák jelzéssel: Bohóc. Vegyes technika, karton. Kopott, kissé sérült fa keretben, 39,5x29,5 cm
Auction name: 376. Online auction
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-08-27
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-08-27