Székely Pierre (1923-2001): Akrobata család. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): The acrobat family (La famille acrobate). Lithography,
Auction name: 378. Online auction
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2020-09-24
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2020-09-24