Joachim József (1897-1954): Nagybányai utca eső után. Olaj, falemez. Jelzés nélkül, sarkaiban és szélén sérült, 50x61 cm.
Auction name: 380. Online auction
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10125
Date: 2020-10-22
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10125
Date: 2020-10-22