Siskai J jelzéssel: Templomtorony. Akvarell, papír, jelzett. Fa keretben, 19,5×12,5 cm
Auction name: 380. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10245
Date: 2020-10-22
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10245
Date: 2020-10-22