AB Tuege 1932 jelzéssel: Havas tetők felett. Olaj, vászon. Fa keretben. 58,5x47 cm
Auction name: 382. Online auction
Starting price: 55 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-11-19
Starting price: 55 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-11-19