Arató Gyula (1889-1969): Falurészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Lapon néhány apró folttal. 21×28,5 cm
Auction name: 386. Online auction
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-01-21
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-01-21