Szép György (1944-): Szüremkedő fény, 1989. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60×60 cm. Szép György festőművész Marosvásárhelyen született és ott végzett a Képzőművészeti Líceumban. Munkái ritkák a műkereskedelemben,
Auction name: 386. Online auction
Starting price: 48 000 Ft
Lot number: 10244
Date: 2021-01-21
Starting price: 48 000 Ft
Lot number: 10244
Date: 2021-01-21