Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű: Építkezés és Táj. Akvarell, papír, jelzett és datált (Ádámffy 1934), 24,5×20 cm
Auction name: 388. Online auction
Starting price: 2 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-02-18
Starting price: 2 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-02-18