Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj Olaj, farost. Hátoldalán szentendrei cím és egy másik, nehezen olvasható pecséttel. Fa keretben, 24×34,5 cm
Auction name: 389. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2021-03-04
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2021-03-04