Tóth Valéria (1943- ): Anya gyermekével, terrakotta, jelzett, apró kopásokkal, m: 32 cm
Auction name: 389. Online auction
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 11010
Date: 2021-03-04
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 11010
Date: 2021-03-04