Paál Albert (1895-1968): Nagybányai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 120×100 cm. / Albert Paál (1895-1968): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right. Framed 120×100 cm. KIZÁRÓLAG
Auction name: 39. Nagyaukció
Starting price: 700 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-11-05
Hour: 18:00
Starting price: 700 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-11-05
Hour: 18:00