Ábrahám Rafael (1929-): Dunakanyar Ausztriában Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban 23x32 cm
Auction name: 390. Online auction
Starting price: 2 600 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-03-18
Starting price: 2 600 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-03-18