Ábrahám Rafael (1929-): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
Auction name: 391. Online auction
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-04-08
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-04-08