Székely jelzéssel: Jelenés. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 71x49 cm
Auction name: 391. Online auction
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10482
Date: 2021-04-08
Starting price: 18 000 Ft
Lot number: 10482
Date: 2021-04-08