Alexy Miklós (1957-): 'Három színész' (Színészek). Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: http://alexymiklos.com/hun/gyurt1.html. 35x45 cm
Auction name: 392. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10001
Date: 2021-04-22
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10001
Date: 2021-04-22