Abonyi Ernő (1884-1941): Társaság. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 58×76 cm
Auction name: 393. Online auction
Starting price: 30 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-05-06
Starting price: 30 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-05-06