Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 38x48 cm.
Auction name: 393. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-05-06
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-05-06