Góg József jelzéssel: Szarvas erdei tisztáson. Olaj, vászon, fa keretben. 70x110 cm
Auction name: 393. Online auction
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2021-05-06
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2021-05-06