Iparművész mázas kerámia tál, jelzett (Sz. É.), kis kopásnyommal, d: 29 cm
Auction name: 393. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 11029
Date: 2021-05-06
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 11029
Date: 2021-05-06