Ábrahám Rafael (1929-2014): Apokalipszis. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46x34 cm
Auction name: 395. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-06-03
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-06-03