Hajagos Imre (1953-): Találkozás, 1983. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/25), lap teteje kissé hullámos, 14,5x19,5 cm
Auction name: 396. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-06-17
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-06-17