Péreli Zsuzsa (1947-): Déja vu - Történetek a padlásról. Computer print, merített papír. Jelzett, számozott: 100/50. 22x30 cm. Üvegezett fa keretben.
Auction name: 396. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10242
Date: 2021-06-17
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10242
Date: 2021-06-17