Jelzés nélkül: Tengerpart vitorlásokkal. Olaj, karton. Sérült. Fa keretben. 34,5x44,5 cm
Auction name: 396. Online auction
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10603
Date: 2021-06-17
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10603
Date: 2021-06-17