Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Női portré. Vörösréz, olaj, fatábla. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 53×40 cm
Auction name: 397. Online auction
Starting price: 46 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-07-01
Starting price: 46 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-07-01