Ábrahám Rafael (1929-): Halászbástya. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm
Auction name: 398. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-07-15
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-07-15