Franz Abony (?-?): Kikötő, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben (kopott), 11,5×17,5 cm
Auction name: 399. Online auction
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-08-05
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-08-05