Krizsán János (1866-1948): Nagybánya télen. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm/ János Krizsán (1866-1948): Snowy Baia Mare. Oil on canvas. Signed lower right. Framed.
Auction name: 40. Nagyaukció
Starting price: 420 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-05-06
Hour: 18:00
Starting price: 420 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2023-05-06
Hour: 18:00