Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok - kiállítási meghívón. Rézkarc, papír, jelzett. 10x17 cm
Auction name: 401. Online auction
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-09-09
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-09-09