Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton 16x26 cm
Auction name: 402. Online auction
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-09-23
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-09-23