Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Hős macskával. Szitanyomat, papír, jelzett. számozott (4/6), üvegezett keretben, 37×27 cm
Auction name: 402. Online auction
Starting price: 11 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2021-09-23
Starting price: 11 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2021-09-23