Jelzés nélkül: Mongol buddhista festmény, vegyes technika, kissé sérült, üvegezett fa keretben, külső méret: 13x15 cm
Auction name: 402. Online auction
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2021-09-23
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2021-09-23