Schönberger jelzéssel: Beszélgetők. Akvarell, karton. Kissé kopott fa keretben. 69x49 cm
Auction name: 402. Online auction
Starting price: 16 000 Ft
Lot number: 10604
Date: 2021-09-23
Starting price: 16 000 Ft
Lot number: 10604
Date: 2021-09-23