Helmkasuar (sisakos kazuár), színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 15x20 cm, keret: 27x33 cm
Auction name: 402. Online auction
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10849
Date: 2021-09-23
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10849
Date: 2021-09-23