Ábrahám Rafael (1929-): Halászbástya. Rézkarc, papír. Jelzett. 18x24 cm
Auction name: 404. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-10-21
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-10-21