Pál Sándor: Gábriel arkangyal. Tűzzománc ikon. Jelzett. 15x14 cm Keretben.
Auction name: 404. Online auction
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2021-10-21
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2021-10-21